Plesove-ucesy.info
Chystáte sa na ples a stále nie ste rozhodnutá aký účes zvolíte? Čím zaujmete? Na tejto stránke Vám ponúkame tipy ako premeniť svoje vlasy na dokonalý plesový účes, ktorý Vám budú všetky ženy závidieť.
Clip in vlasy sú skvelo pomôckou na predĺženie Vašich vlasov. Pomocou clip in vlasov si predĺžite vlasy za pár minút! Vyskúšajte ich!

Clip in vlasy sú spôsob krátkodobého predĺženia vlasov, ktoré si môžete predĺžiť, alebo v prípade potreby zahustiť vy sama doma. S clip-in vlasmi si s trochou zručnosti vyčarujete vysnený účes vo vlastnej kúpeľni, čo je veľmi výhodné a praktické. Keď už sa pre ne rozhodnete, máte ich k dispozícii kedykoľvek a v prípade potreby môžete svoj vzhľad zmeniť za pár minút. Dodávajú sa väčšinou v 10-pramienkovom balení v rôznych dĺžkach, v podstate už od 30 cm až do 70 cm. Môžete si vybrať zo širokej farebnej ponuky, vyrábajú sa vo všetkých farebných odtieňoch, dokonca aj v melírovanom alebo zvlnenom prevedení. Môžete sa teda rozhodnúť medzi rovnými, alebo vlnitými.

V prípade, ak sú vyrobené z pravých vlasov, z rovných príčeskov si dokážete urobiť kučeravé aj doma. Tieto môžete natáčať a opätovne vyrovnať žehličkou. Pri clip-in príčeskoch z pravých vlasov nemusíte mať obavy ani o ich špeciálnu starostlivosť. Tá je v podstate taká istá, na akú ste zvyknuté pri svojich vlastných vlasoch. Môžete používať tie isté vlasové prípravky – vyživujúci šampón, kondicionér, okrem fénu. Clip-in vlasy nesušte fénom, nechajte ich voľne uschnúť. Tým zachováte ich kvalitu a predĺžite ich životnosť. Pri použití budú dokonale zladené s vašimi vlasmi. Nemusíte sa báť, v prípade vhodne zvoleného odtieňa a správnej aplikácie nik nerozpozná, že pod vlasmi, ktoré máte sa skrývajú vlasy, po ktorých túžite. Clip-in príčesky dodávajú tým vašim zdravý a ligotavý vzhľad, o ktorom ste vždy snívali. Tak prečo ich nevyskúšať práve v tohtoročnej plesovej sezóne?

Výnimočných udalostí je v roku niekoľko a okrem toho si nejedna z nás vie vytvoriť ešte zopár ďalších príležitostí, kedy sa práve aj vďaka clip-in príčeskom bude môcť cítiť kráľovnou večera.

Clip in vlasy za rozumné ceny, s dodaním do 48 hodín si môžete vybrať v internetovom obchode inVlasy.sk