Plesove-ucesy.info
Chystáte sa na ples a stále nie ste rozhodnutá aký účes zvolíte? Čím zaujmete? Na tejto stránke Vám ponúkame tipy ako premeniť svoje vlasy na dokonalý plesový účes, ktorý Vám budú všetky ženy závidieť.
Clip in vlasy sú skvelo pomôckou na predĺženie Vašich vlasov. Pomocou clip in vlasov si predĺžite vlasy za pár minút! Vyskúšajte ich!

Tohtoročnú plesovú sezónu už tradične otvoril Ples v opere. Je to spoločenská udalosť, prehliadka nielen spoločenských rób od známych návrhárov, ale aj inšpirácia pre plesové účesy, ktoré nám učarujú a po akých túžime aj my. Veď plesová sezóna je v plnom prúde a nejedna z nás sa na ňu dôkladne pripravuje. A práve plesové účesy sú to, čo nás najviac zaujíma, ale aj trápi. Práve preto, že správne zvolené plesové účesy dovedú k dokonalosti náš celkový vzhľad. A na tom nám predsa záleží. Šaty, tie už máme dávno správne vybrané, ale o účese stále polemizujeme. Aké plesové účesy sú tohto roku v móde? Sledujeme najnovšie trendy pre tohtoročné plesové účesy. Určite ani vám neuniklo, že na Plese v opere mali dámy svoje okúzľujúce plesové účesy väčšinou vytvorené z dlhých vlasov. Tohtoročný trend pre spoločenské a plesové účesy sú síce vlasy vyčesané do drdolu, ale väčšina dám mala svoje plesové účesy vytvorené z voľne rozpustených a kreatívne upravených dlhých vlasov. Možno práve preto, že plesové účesy z dlhých vlasov pôsobia veľmi žensky, príťažlivo a okúzľujúco. Ples v opere, to bola aj prehliadka tých najočarujúcejších a najúžasnejších plesových účesov, aké si vieme predstaviť. To boli plesové účesy, po akých zatúžime a v ktorých aj my chceme zažiariť na tom našom plese. Ale súčasne nás aj napadne, či je možné, aby všetky tieto dámy mali skutočne také krásne, husté a dlhé vlasy? Sú tieto ich plesové účesy vytvorené z ich pravých vlasov? Určite boli medzi nimi aj také dámy, ale väčšina z nich si k svojmu plesovému účesu dopomohla príčeskami.
plesové účesyúčes na ples

Príčesky, to je tá správna voľba pre plesové účesy. Ak nemáme tie správne vlasy pre vysnívané plesové účesy, príčesky nám ich zabezpečia. Príčesky nám dopomôžu k tomu, že budú naše vlasy pôsobiť zdravo, husto a s krásnym leskom budú mať aj tú správnu požadovanú dĺžku pre plesové účesy, ktorými chceme okúzliť práve na tom našom plese. Príčesky nám dajú možnosť prezentovať sa v účese, o akom snívame. Ak máme svoj vysnívaný účes, ale trápi nás nedostačujúca dĺžka vlastných vlasov, nebojme sa vyskúšať a použiť príčesky. Alebo, ak chceme svoje plesové účesy spestriť a osviežiť melírom, k tomu môžeme tiež použiť príčesky. Veď na trhu sú už v súčasnosti dostupné príčesky všetkých dĺžok, farebných odtieňov a melírov. Príčesky vyrobené z pravých ľudských vlasov sú vysokej kvality. Ak tieto príčesky správne použijeme, sú na nerozoznanie od našich vlastných vlasov. Verte, že aj plesové účesy, ktoré s pomocou príčeskov vytvoríte, budú pôsobiť prirodzene. Navyše vám príčesky dajú možnosť vytvoriť tie najrozmanitejšie a najatraktívnejšie plesové účesy, aké si viete predstaviť. Pretože príčesky z pravých vlasov môžete aj natáčať a kulmovať, máte tým veľa ďalších možností pre rôzne plesové účesy zo zvlnených a kučeravých vlasov. Bohužiaľ, nie každá z nás má od prírody krásne, husté a dlhé vlasy. Ale na plese alebo inej spoločenskej a významnej udalosti každá z nás túži zažiariť v tom najúžasnejšom plesovom účese. Je to možné a dokonca aj jednoduché. Stačí použiť na predlžovanie vlasov, prípadne na ich zahustenie tie správne zvolené príčesky a váš sen sa stane skutočnosťou. Zažiarite a oslníte nielen svojho partnera, ale aj okolie. Vaše plesové účesy, ktoré vytvoríte pomocou príčeskov sa stanú nezabudnuteľnými. Práve vhodne vybrané príčesky vám umožnia zažiariť na každom plese. Tak prečo ich nevyskúšať? Hovorí sa, že účel svätí prostriedky. Príčesky sú prostriedkom pre vaše jedinečné plesové účesy. Splnia účel, aby vaše plesové účesy boli dokonalé a plné fantázie. Už nemusíte smútiť a vzdychať pri hľadaní inšpirácie na plesové účesy v rôznych katalógoch, že vy nemáte vlasy na takéto plesové účesy. Máte, lebo máte na to príčesky. S nimi si môžete dovoliť akékoľvek plesové účesy, aj tie najodvážnejšie a najoriginálnejšie. Tipy ako si takýto účes upraviť nájdete TU